درباره شرکت فناورگستر علیسان

شرکت فناورگستر علیسان  فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرده است. این شرکت با هدف ارایه خدمات و راهکارهای نوین در عرصه فناوری اطلاعات (IT)  و تجارت االکترونیک تشکیل گردید که در حال حاضر با پرسنلی متخصص، متعهد، با دانش و حرفه ایی، در حال انجام پروژه های مختلفی از جمله طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی، خدمات طراحی و راه اندازی شبکه، طراحی و راه اندازی موبایل اپلیکیشن، همکاری با استارت آپ های نوپا، خدمات سخت افزار و نرم افزارهای حوزه تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات و همچنین پروژه هایی در زمینه برنامه نویسی های روز دنیا در حال فعالیت می باشد. از دیگر فعالیت های این شرکت می توان به موارد زیر اشاره نمود:

۱. مشاوره، طراحی، اجرا، تأمین، نظارت و پشتیبانی در زمینه امنیت شبکه‌های کامپیوتری، تجهیزات امنیت سایبری (شامل فایروالوف، رمزنگاری، و …) مقاوم‌سازی در برابر حملات‌سایبری و هک.

۲. ارایه کلیه خدمات در زمینه سخت‌افزار و تجهیزات کامپیوتر، نصب، اسمبل و ارتقای سیستم‌های کامپیوتری.

۳. تهیه و توزیع، تعمیر، تولید، خرید و فروش، و خدمات پس از فروش کلیه تجهیزات و سیستم‌های فیبر نوری، مخابراتی، کامپیوتری و سمعی و بصری.

۴. مشاوره، طراحی، اجرا، نظارت، مدیریت و پشتیبانی تولید، خرید و فروش و خدمات پس از فروش در زمینه نرم‌افزار های کامپیوتری، تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات.

۵. مشاوره، طراحی، اجرا (نصب و راه اندازی)، نظارت، مدیریت و پشتیبانی کلیه خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات در زمینه شبکه‌های فیبر نوری، شبکه‌های کامپیوتری، شبکه‌های کابلی و بی‌سیم، سانترال، وویپ و دوربین‌های حفاطتی محیطی.

۶. ارایه کلیه خدمات اطلاع‌رسانی و اینترنتی، تولید محتوا و طراحی، بارگذاری و نگه‌داری سایت‌های اینترنتی، میزبانی صفحات‌وب، انجام پروژه‌های مرتبط با برنامه‌نویسی، طراحی و اجرای پروژه‌های گرافیکی دو بعدی و سه بعدی، ارایه خدمات هاست و دامین.

۷. برگزاری دوره‌ها، کارگاه‌ها و سمینارهای آموزشی تخصصی، انتقال تجارب به منظور ارتقای کمی و کیفی سطح علمی و آشنایی با تکنولوژی روز در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات و حوزه تجارت االکترونیک.

۸. مشاوره، طراحی، اجرا، نظارت، مدیریت و پشتیبانی انواع سایت آزمایشگاههای پزشکی، بیمارستانی و درمانگاهی، خبری، شرکتی، شخصی، آموزشی، تبلیغاتی، هنری، رستورانی، و همچنین طراحی انواع فروشگاه اینترنتی، از جمله مد و پوشاک، موبایل و لوازم جانبی، آرایشی بهداشتی، سخت افزار و نرم افزار و…

۹. مشاوره، طراحی، اجرا، نظارت، مدیریت و پشتیبانی خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو (سئو) 

 

شرکت فناور گستر علیسان امروزه با شعار (ایرانی شایسته بهترینهاست) و مبتنی بر تکنولوژی روز دنیا و همچنین با بهره گیری از پرسنل متخصص و متعهد، توانسته جایگاه خود را در صنعت IT و تجارت الکترونیک کشور تثبیت نموده و همواره یکی از دغدغه های مدیران عالی شرکت، تلاش در جهت بهبود کیفیت خدمات ارائه شده و مبتکرانه و در خور و شایسته مشتریان این شرکت می باشد.

چشم انداز شرکت

شرکت فناور گستر علیسان به عنوان گروهی توانمند و پیشرو در حوزه های خدمات تجارت الکترونیک، فناوری اطلاعات و ارتباطات و با تکیه بر هیئت مدیره، مشاوران و مدیران مجرب و مطرح خود که همگی از برجسته ترین افراد حوزه IT و ICT کشور می باشند و با بهره جویی از نیروهای جوان، با دانش و متخصص، از فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر کشور، پا به عرصه فعالیت نهاد تا بتواند با سرلوحه قراردادن “مشتری مداری“، “خدمات با کیفیت و به روز” و “تحول و نوآوری” خدمات ارزنده ای را به مشتریان خود ارائه نماید. از این رو، چشم انداز ما تبدیل شدن به گروهی بزرگ و تراز اول در کشور با رویکرد های وسیع حوزه تجارت ااکترونیک خواهد بود.

سخن مدیرعامل