نصب و راه اندازی سانترال

در دنیای مدرن امروز که فناوری های زیادی به کمک برقراری ارتباط بهتر با دیگران آمده اند دستگاه سانترال نقش عمده ای را ایفا میکند. تلفن سانترال به تلفن هایی اطلاق میشود که قابلیت کنترل چند خط شهری و داخلی را با یک عدد تلفن رومیزی را دارا می باشد.

تصور کنید در شرکت یا سازمان خود جهت سهولت ارتباط با مشتریان 5 خط شهری در اختیار داشته باشید در حالت معمولی نیاز به 5 دستگاه تلفن عادی داشته که امکان قرار دادن تمامی آنها روی میز وجود ندارد و در واقع امری غیر ممکن به نظر می رسد  برای رفع این مشکل نیاز به تلفن های سانترال است که مشکل ما را حل کند و بدون نیاز به 5 دستگاه تلفن صرفا با استفاده از یک دستگاه سانترال کلیه ارتباط های 5 خط تلفن به سادگی مدیریت می شود.

از ویژگیهای بسیار مهم سانترال که بسیار پرکاربرد است می توان به پاسخگویی اتوماتیک (منشی خودکار) شبانه روزی و بی نیاز از اپراتور، تعریف تعداد کارمندان زیاد با تعداد خطوط شهری کم، ارتباط تلفنی داخل سازمانی رایگان و بسیار راحت، قابلیت گزارش گیری و مانیتورینگ لحظه به لحظه شبکه تلفن های شرکت، امکان تنظیم محدودیت برای نوع شماره گیری و برقراری ارتباط با خارج از سیستم، امنیت بسیار بالای تماس ها و شبکه داخلی شرکت یا سازمان و عدم اشغال بودن خطوط تلفن شرکت و پاسخگویی مناسب به مشتریان اشاره کرد.

از نکات کلیدی و مهم نصب و راه اندازی سانترال، می توان انتخاب مکان نصب سانترال، تهیه نقشه مناسب مخابراتی، سیم بندی داخلی ها و آرایش پست ها، نصب سانترال و تجهیزات جانبی و انجام تنظیمات سانترال را نام برد.

تیم متخصص شرکت فناورگستر علیسان با سابقه طولانی مدت در زمینه نصب و راه اندازی سانترال آماده ارائه خدماتی در خور و شایسته شما صاحبان کسب و کار سازمان ها، شرکت ها و مشاغل می باشد.